Τα φροντιστήρια Σύγχρονο σας προσκαλούν στην ανοιχτή εκδήλωση επαγγελματικού προσανατολισμού με θέμα: «Αναλυτική παρουσίαση των Πανεπιστημίων – ΤΕΙ και η σύνδεσή τους με την Αγορά Εργασίας», που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018, στις 17:00, στο Ξενοδοχείο Stratos Vassilikos. Για περισσότερες πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής καλέστε στο τηλ. 2106000682
![Οι επιτυχόντες του 2024 είπαν…](https://synchrono.gr/wp-content/uploads/2024/07/Epitychontes-1080x675.png)
Οι επιτυχόντες του 2024 είπαν…
Θερμά...